Наша компанія готова виконати технологічне приєднання об'єкта до електричних мереж. Ми надаємо послуги, пов'язані з цим заходом, беручи на себе всі клопоти, починаючи від бюрократичних. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, є великий досвід роботи, необхідне сучасне обладнання, дозволи і ліцензії. Також ми готові виконати електромонтаж будь-якого рівня складності, здійснити перевірку робочих параметрів електромережі.
Технологічне приєднання це підключення енергоприймаючих пристроїв до електричних мереж. За такою послугою звертаються різні категорії осіб: починаючи від звичайних громадян і закінчуючи підприємцями. Для технологічного підключення належить подавати заяву в мережеву організацію. При цьому рекомендується слідувати чітко встановленим порядком. Він викладений в правилах технологічного приєднання, які прописані у відповідному урядовому розпорядженні.
Послуга затребувана, коли потрібно вперше вводити об'єкти в експлуатацію. Також її замовляють, якщо відбувається реконструкція зі збільшенням потужності споживання енергії. Ще технологічне приєднання здійснюють, коли змінюється категорія надійності електропостачання.
Особливості здійснення технологічного приєднання.
Процедура технологічного приєднання об'єкта до електричних мереж протікає по-різному, залежно від конкретної ситуації. Але є і загальні моменти, вимоги до заявника. Починається захід з подачі заявки. Її оформляють згідно з установленими правилами. Подається заява у мережеву організацію. Та, в свою чергу, надає технічні умови. Їх потрібно дотримуватися, щоб можна було без проблем здійснити технологічне приєднання.
Обов'язковий етап співпраці – складання договору. Одна з важливіших стадій, що вимагає всебічного вивчення. Компетентні фахівці нашого підприємства пропонують проекти договорів з дотриманням всіх нормативно-правових актів, які будуть сприятливі для обох сторін.
Технологічне приєднання об'єкта до електричних мереж після укладення угоди переходить на саму активну стадію. Важливо обом сторонам виконати всі вимоги, які висуваються в їх адресу в договорі. Ще в рамках заходу належить звернутися в органи федерального державного енергетичного огляду. Оскільки неможливо підключення та допуск в експлуатацію без відповідного дозволу.
Проте є ситуації, коли з такого правила роблять виняток. Наприклад, дозволи не потрібні для юридичних осіб і індивідуальних підприємців, яким достатньо потужності в межах 150-670 кВт. При цьому джерела електропостачання віднесені до третьої категорії надійності.
Докладніше про комплекс заходів.
Дуже важлива стадія виконання технологічного приєднання – це підготовка та видача мережевий організацією технічних умов. Іноді їх розробляє електростанція. Але в будь-якому випадку відбувається узгодження з системним оператором. На підставі технічних умов вже можна розробляти проектну документацію.
Проекти готуються різними сторонами. Заявник, зі свого боку, зобов'язаний підготувати папери, в яких детально промальовано, які будуть здійснюватися роботи для виконання приєднання. У данній проектній документації вимальовується земельна ділянка, що належить заявнику. Документи повинні відповідати технічним умовам, представленим мережевий організацією.
Іноді можливо технологічне приєднання об'єкта до електричних мереж, минаючи стадію розробки проекту заявником. Це допустимо в рамках законодавства щодо містобудівної діяльності. Далі сторони переходять до виконання технічних умов. Мережева організація повинна провести роботи, пов'язані з підключенням енергоприймаючу пристроїв, не забуваючи про апаратуру, яка попереджає аварійні ситуації.